Hakkımızda

Etiket Tekstil

 

Etiket tekstil 1995 yılında Bursa’da kurulmuştur.

İlk kurulduğu yıllarda aylık 10.000 mt. kapasite ile başladığı seri üretime, bugün aylık 2.500.000 mt. üretim kapasitesiyle devam etmektedir.Tamamen kendi öz sermayesiyle gerçekleştirdiği yatırımların sonucunda bugün hedeflediği yere ulaşma çabasındadır.

İşletme toplam 4.000 m2 açık alan içinde 2.500 m2 kapalı alana sahiptir.İşletme kurucuları 1960 yıllarında kadife üretimi ile başladıkları tekstil sektöründe kazandığı yılların deneyimini 1995 yılından itibaren Etiket Tekstil için kullanmıştır.

Firma üretimine ilk olarak dokuma etiket ile başlamıştır.Gün geçtikçe atılan her yeni adım bir başlangıç olmuş; dokuma bordür ve jakarlı kurdele konusunda tek isim olma çabasını desteklemiştir.Son yıllarda dokuma bordür ve jakarlı kurdele yanında üretime konulan biye,dantel ve plise çeşitleriyle “fantastic” markası ile tuhafiye sektöründe ve hobi dünyasında aranan bir isim olmuştur.

Etiket Tekstil

FANTASTIC

Tekstil sektöründe çeyrek asırlık geçmişiyle sektörün bir çok alanında gelişmelere öncülük yapan Etiket Tekstil, sürekli Araştırma ve Geliştirmeyi iş politikası edinmektedir.

Etiket Tekstil

ADIM ADIM

ZİRVEYE

Tv8 Int Kanalında Adım Adım Zirveye Programının Bu Haftaki Konuğu Etiket Tekstil di.